Av. Tevfik Barbaros ULUTAŞ

Av. Tevfik Barbaros ULUTAŞ

2002 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2004 yılında Ankara’da başladığı avukatlık mesleğini, 2007 yılından bu yana Denizli’de sürdürmektedir. 2005 yılında Marka ve Patent Vekilliğine hak kazanmış olup Türk Patent Enstitüsü’ne 1577 Sicil No ile Marka Vekili, 1289 Sicil No ile Patent Vekili olarak kayıtlıdır. Marka ve patent vekilliğinin yanısıra fikri ve sınai mülkiyet hakları alanında Denizli Adli Yargı Adalet Komisyonu nezdinde bilirkişi olarak görev yapmıştır.

Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı’na 2013 yılından bu yana 375 Sicil No ile Arabulucu olarak kayıtlıdır. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi tarafından açılan "İş Hukukunda Arabuluculuk Uzmanlık Eğitimi Sertifika Programı"nı başarıyla tamamlayarak iş hukukunda uzman arabulucu olmuştur.

2008 yılında Ankara Üniversitesi Kamu Hukuku Anabilim Dalı’nda yüksek lisansını Adil Yargılanma Hakkı konusunda yazdığı tezle tamamlamış olup halen Pamukkale Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Doktora programına devam etmektedir. 2009-2011 yılları arasında Pamukkale Üniversitesi Honaz MYO’da öğretim görevlisi olarak hukuk alan derslerini vermiştir.

Arb. Av. Tevfik Barbaros ULUTAŞ

Sırakapılar Mah.
Saltak Cad. Saltak İş Merkezi
No:67 Kat:6 D:12 -13 Merkezefendi | Denizli
E-Posta: barbaros@denizliarabuluculuk.com

TOP